آبشار تهران

دپارتمان تخصصی منطقه 22 با مشارکت در بزرگ ترین پروژه های این منطقه توانسته است نام خود را در این منطقه ماندگار کند. پروژه های نامی و شاخصی که توسط این مجموعه به انجام رسیده است را می توانید در این سایت مشاهده و اطلاعات کاملی را در این سایت کسب نمایید.

آبشار تهران یکی از مناطق خوب گردشگری برای ساکنین تهران و کرج بخصوص در فصول گرم و متعادل سال میباشد. آبشار تهران را باید یکی از بهترین و زیباترین  پارک هایی دانست که تا کنون ساخته و احداث شده است. پارک آبشار تهران از پارک های منطقه ۲۲ و مشرف به دریاچه چیتگر میباشد که میتواند اوقات فراغت بسیار خوبی را برای شما و خانواده شما به ارمغان آورد. اگر اهل سفر و طبیعت گردی باشید حتما از این منطقه زیبا و دیدنی بازدید کرده اید اما اگر هنوز این پارک زیبا و دوست داشتنی را برای گردش روزانه خود انتخاب نکرده اید پس پیشنهاد میکنیم تا در اولین فرصت از این  پارک زیبا بازدید به عمل آورید. آبشار تهران این فرصت را برای تهرانی ها به وجود می آورد تا بدون اینکه نیازی به طی مسافت و همچنین صرف زمان زیاد برای بازدید از دیگر مناطق گردشگری باشد به راحتی و در مدت زمان کوتاهی خود را به این منطقه رسانده و از یک آبشار مصنوعی و همچنین دیدنی ها و آب و هوای بی نظیر آن لذت ببرند. برای اینکه به پارک آبشار تهران برسید تنها کافی است خود را به بزرگراه خرازی و خروجی آبشار تهران برسانید.

امکانات آبشار تهران

پارک آبشار تهران علاوه بر اینکه از آب و هوایی بی نظیر و دسترسی آسان برخوردار میباشد ویژگی ها و امکانات زیادی را نیز به خود اختصاص داده است. از جمله امکانات پارک آبشار تهران میتوان به ۲۵۰۰۰ متر مسیر کوهنوردی، آبشار مصنوعی و آبراه ها، هشت برکه سنگی بسیار زیبا، ۲۰۰۰ متر مسیر برای دوچرخه سواری، رستوران سنتی، ۳۳ آلاچیق، ۲۰۰۰ واحد پارکینگ که خود یک مزیت محسوب میگردد، مسجد،‌ باغ گیاهان دارویی، باغ گل ، مسیر کالسکه سواری، سالن آمفی تاتر و دیگر امکانات رفاهی و تفریحی اشاره نمود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :