بام لند

دپارتمان تخصصی منطقه 22 با داشتن سال ها تجربه در زمینه مشارکت در پروژه های بزرگ توانسته ا ست سهم قابل توجهی را در این منطقه از آن خود کند.

زمانی که قصد داشته باشید تا برای تعطیلات آخر هفته و یا  دیگر تعطیلات یک مکان مناسب برای گذران اوقات فراغت را انتخاب کنید گزینه های زیادی به  ذهن شما خطور خواهد کرد اما در این بین نقاطی وجود دارند که جذاب تر و مناسب تر هستند. یکی از مناطق بسیار دیدنی و جذاب برای تهرانی ها و همچنین کرجی ها بام لند میباشد. بام لند از مناطق دیدنی با فاصله کم از دریاچه چیتگر میباشد که میتواند یک مکان بسیار مناسب برای سپری کردن اوقات فراغت شما باشد. این منطقه و یا بهتر بگوییم مجموعه هر آنچه که شما برای تفریح و سپری کردن اوقات فراغت نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر اهل پیاده روی و طبیعت گردی هستید میتوانید از مسیرهای مخصوص برای پیاده روی استفاده کرده و ساعت ها به این کار و همچنین دوچرخه سواری مشغول شوید. اگر قصد داشته باشید تا بعد از یک پیاده روی چند ساعته دلی از غذا نیز در بیاورید باید بگوییم جای خوبی را بدین منظور انتخاب کرده اید و بعد از یک گشت و گذار چند ساعته میتوانید به رستوران ها و یا کافه های بسیار شیک و زیبای بام لند مراجعه کرده و از تنوع غذایی مجموعه رستوران ها و کافه های این منطقه بهره مند شوید.

آدرس و همچنین دسترسی به بام لند

برای رسیدن به بام لند میتوانید از خودروی شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایید. اگر قصد عزیمت به بام لند از تهران را دارید باید ابتدا خود را به اتوبان همت رسانده  و از آنجا خود را به اتوبان شهید خرازی برسانید. بعد از آن نیز باید از خروجی کاشان جنوب دریاچه شهداری خلیج فارس استفاده کرده و و خود را به بام لند برسانید. اما در صورتیکه تمایلی به استفاده از وسیله شخصی خود ندارید میتوانید از وسایل حمل و نقل عمومی نیز استفاده نمایید. مترو چیتگر این امکان را فراهم آورده تا از هر نقطه از تهران به راحتی بتوانید خود را به این منطقه و بام لند برسانید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :