دریاچه چیتگر

دپارتمان تخصصی منطقه 22 آمادگی دارد تا هر گونه اطلاعات مورد نیاز پروژه های واحد های تجاری و اداری در این منطقه(دریاچه چیتگر) را در اختیار شما  از سراسر کشور و بخصوص پایتخت نشینان قرار دهد.

دریاچه چیتگر که نام دیگر آن دریاچه خلیج فارس میباشد به یکی از مراکز و یا بهتر بگوییم مناطق تفریحی تهران و همچنین کرج تبدیل شده که بواسطه همین دریاچه در حال حاضر از مناطق پر طرفدار برای سکونت و همچنین کسب در آمد محسوب میگردد. دریاچه چیتگر از مناطق ۲۲ گانه تهران است که در شمال غرب تهران واقع شده و به دلیل مسافت کمی که با تهران دارد در طول هفته بخصوص اواخر هفته شاهد حضور تعداد زیادی گردشگر از سراسر تهران میباشد. دریاچه چیتگر از دریاچه های مصنوعی است که بمنظور گردش و گذران اوقات فراغت در چهار فصل سال ایده آل میباشد. تا کنون فروشگاه ها و مراکز خرید و همچنین برج ها و مجتمع های مسکونی زیادی در کنار این دریاچه و یا با فاصله نه چندان زیاد از آن ساخته شده اند که برخی از آنها چشم انداز مستقیمی به دریاچه داشته و برخی دیگر دور تر از دریاچه واقع شده اند. امکانات رفاهی و مراکز تجاری و اداری زیادی که در این منطقه ایجاد شده اند باعث شده تا هر روزه به تعداد کسانی که به دنبال خرید واحد مسکونی و یا خرید واحد های تجاری و اداری در این منطقه هستند افزوده شود.

دسترسی دریاچه چیتگر

در صورتیکه قصد داشته باشید تا خود را با خودروی شخصی و از تهران به دریاچه چیتگر برسانید باید دو بزرگراه همت غرب  و يا آزادگان شمال را انتخاب نمایید. با انتخاب این مسیرها به راحتی و با کمی رانندگی میتوانید خود را به این دریاچه برسانید. البته در صورتیکه قصد ندارید تا با خودروی شخصی به دریاچه چیتگر بروید امکان رفت و آمد به دریاچه با مترو  نیز وجود دارد. متروی این منطقه دسترسی آسانی را برای تهرانی ها فراهم آورده و بخصوص در صورتیکه قصد رفت و آمد مداوم به این منطقه را داشته باشید هزینه های شما را تا حد زیادی نیز خواهد کاست.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :