رز مال

دپارتمان نخصصی منطقه 22 با داشتن سالها سابقه در زمینه انجام پروژه های عظیم در منطقه 22 یا همان دریاچه چیتگر توانسته است سهم بزرگی را در پیشرفت این منطقه از آن خود نماید.

رز مال یکی از پروژه های این دپارتمان تخصصی می باشدد که در منطقه ۲۲ و در کنار دیگر مراکز خرید مانند مگامال واقع شده است. رزمال از مراکز خرید بزرگ و مرتفع غرب تهران میباشد که همین ارتفاع زیاد آن باعث شده تا از مناطق شمال غربی تهران به خوبی قابل مشاهده باشد. مجموعه رزمال از ۲۴ طبقه تشکیل شده و امکانات زیادی را نیز به خود اختصاص داده است. از مجموعه امکانات مجموعه رزمال میتوان به ۵ طبقه اداری و تجاری، فروشگاه های بسیار مدرن، امکانات ورزشی متنوع، ۵ طبقه پارکینگ، هایپر مارکت را نام برد. پروژه رزمال در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در سال ۱۳۹۳ آغاز شد و جالب است بدانید تنها مرکز خرید آن مساحتی برابر با ۷۵ هزار متر مربع دارد. در ساخت این مرکز خرید از بهترین و جدیدترین امکانات روز دنیا استفاده شده است و میتوان آنرا نه تنها یکی از زیباترین و شیک ترین مراکز خرید غرب تهران بلکه منحصر بفرد ترین مرکز خرید در تهران نامید.

اماکن دیدنی اطراف رزمال

علاوه بر اینکه این مرکز خرید خود  میتواند یک جاذبه گردشگری محسوب شود اطراف این مرکز خرید نیز جادبه های گردشگری زیادی دارند که از مهمترین این جاذبه ها میتوان به دریاچه چیتگر اشاره نمود. شما میتوانید دریاچه چیتگر را از طبقات این مرکز خرید مشاهده کرده و یا در صورت تمایل به نزدیکی دریاچه مراجعه کرده  و از مناظر زیبای آن استفاده کنید. همچنین تعدادی مرکز خرید و اماکن رفاهی و تفریحی دیگر در اطراف این دریاچه واقع شده اند که این مراکز نیز میتوانند خود از جاذبه های دیدنی اطراف این مرکز خرید محسوب شوند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :