پروژه ایزدیار۲

برای کسب اطلاعات در مورد پروژه ایزدیار۲ و همچنین خرید ملک تجاری، اداری و مسکونی در منطقه ۲۲ و دریاچه چیتگر پیشنهاد میکنیم تا با دپارتمان تخصصی منطقه 22 تماس حاصل نمایید.

پروژه ایزدیار۲ از بزرگترین پروژه هایی است که در منطقه ۲۲ و دریاچه چیتگر اجرا شده و از جدیدترین و اصولی ترین روش ها  نیز برای ساخت و اجرای سازه ها بهره گرفته شده است. کلیه برج های مسکونی که احداث شده و یا در حال احداث هستند مطابق با استاندارد های روز دنیا طراحی و اجرا شده اند که  همین موضوع نیز امنیت و آسایش را برای ساکنین به ارمغان آورده است. یکی از مهمترین ویژگی های پروژه ایزدیار۲ در کنار ساخت و اجرای اصولی سازه ها را باید دسترسی بسیار خوب ساکنین به مراکز تفریحی و تجاری اداری نام برد. اینگونه میتوان گفت که ساکنین برای استفاده از مراکز تفریحی و تجاری دیگر نیازی نیست تا مسافت زیادی را طی کرده و به تهران و یا دیگر مناطق مراجعه کنند.  دسترسی به مراکز تفریحی و تجاری در مدت کوتاهی برای آنها فراهم شده است. همچنین دسترسی به بزرگراه هایی همچون آزادگان، همت و حکیم را نیز باید از دیگر مزیت های برج های مسکونی این پروژه نام برد که رفت و آمد به تهران را برای آنها تسهیل خواهد کرد.

امکانات و برتری های پروژه ایزدیار۲

در کنار آب و هوای مطلوب و موقعیت مکانی برج های پروژه ایزدیار۲ باید به امکانات این برج ها نیز اشاره کرد. کلیه برج های مسکونی این پروژه از آنتن مرکزی، لابی، نگهبان، آسانسور، دوربین مدار بسته و آیفون تصویری بهره میبرند که این موضوع افزایش ایمنی و رفاه را به همراه داشته است. از لحاظ قیمت واحد های موجود در این پروژه باید بگوییم که کلیه واحد ها با توجه به اینکه از بروز ترین امکانات بهره میبرند و ساخت آنها بسیار اصولی و مهندسی شده انجام شده است  بسیار مناسب بوده و  هزینه های شما برای خانه دار شدن را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. با خرید این واحد ها نگرانی نیز بابت رفت و آمد به محل کار خو با توجه به دسترسی های اسان به بزرگراه ها نخواهید داشت.