پروژه برج سفید

برای دریافت اطلاعات بیشتر پروژه عظیم(پروژه برج سفید) و سایر پروژه های این دپارتمان  تنها کافیست با متخصصین و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

از جمله پروژه های عظیمی که در منطقه ۲۲ و در شمال بزرگراه همت (خرازی) در حال انجام است پروژه برج سفید میباشد که در زمینی بالغ بر ۱۰۰۰۰ متر مربع واقع شده است. پروژه برج سفید در قالب ۶ برح مسکونی است که از ۱۹ طبقه مسکونی و ۴ طبقه پارکینگ برخوردار میباشد که البته یک طبقه آن نیز لابی ساختمان است. جالب است بدانید که پارکینگ در نظر گرفته شده برای پروژه برج سفید از قابلیت جای دادن ۶۰۰ خودرو برخوردار است که رقمی مثال زدنی میباشد. کلیه امکانات رفاهی برای ساکنین این مجموعه مسکونی در نظر گرفته شده است و کمبودی از لحاظ این امکانات مشاهده نخواهد شد. از جمله ابن امکانات میتوان به استخر، سونا، جکوزی، مهد کودک، سالن اجتماعات و دیگر امکانات رفاهی را نام برد. در ساخت پروژه برج سفید از بهترین و خبره ترین مهندسان و معماران بهره گرفته شده است که در طراحی و ساخت اصولی سازه تاثیر زیادی گذاشته است و آنرا به یکی از استاندارد ترین سازه ها و برج های مسکونی بدل میکند. هر آنچه که از یک برج مسکونی ایده آل انتظار داشته باشید را در این برج مسکونی خواهید یافت و اینگونه باید گفت که حتی سخت پسندان را راضی به خرید این واحد ها خواهد کرد.

موقعیت و همچنین دسترسی به پروژه برج سفید

پروژه برج سفید از جنوب با دریاچه چیتگر همسایه بوده و از شمال نیز دید بسیار خوبی با کوه های سر به فلک کشیده البرز دارد. هیچ مشکلی نیز در تردد و رفت و آمد به تهران نخواهید داشت و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید به تهران رفت و آمد داشته باشید. آزاد راه تهران شمال و همچنین بزرگراه هایی همچون همت امکان رفت و آمد را برای شما به مناطق شمالی کشور  و همچنین تهران تسهیل خواهد کرد.