پروژه برج لبخند

پیشنهاد میکنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به پروژه برج لبخند  با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و اطلاعات دقیقی و کاملی را از این کارشناسان ما دریافت نمایید. این مجموعه تخصصی همواره سعی نموده نام خود را بر روی بزرگ ترین پروژه ها با افتخار ثبت نماید

پروژه برج لبخند از پروژه های بسیار بی نظیر در غرب دریاچه چیتگر و همچنین پروژه ایرانمال میباشد که پس از اتمام میتواند به یکی از بهترین و شیک ترین برج ها بدل شود. پروژه برج لبخند از چشم اندازی بی نظیر برخوردار است که نقطه قوت آن محسوب میگردد. پروژه برج لبخند از دو برج در کنار هم تشکیل شده است که یکی از این برج ها در ۲۰ طبقه و دیگری از ۱۴ طبقه برخوردار میباشد. هر دو این برج ها در کنار یکدیگر از ۲۵۰ واحد مسکونی بهره میبرند. این برج از تمامی امکانات یک برج ایده آل و روز دنیا بهره میبرد که از جمله این امکانات میتوان به استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات، ۲ سالن ورزشی، فضای بازی کودکان و همچنین مجموعه فضای سبز اشاره نمود. این برج مسکونی علاوه بر چشم انداز خوب از دسترسی بسیار خوبی به آزاد راه ها نیز برخوردار است و به راحتی و با توجه به این دسترسی ها میتوان به تهران و دیگر شهرها بخصوص حومه تهران تردد نمود. این دسترسی بسیار خوب برای افرادی که به دلایلی همچون شاغل بودن در تهران نیاز به رفت و آمد روزانه دارند یک مزیت بزرگ محسوب میگردد.

مقایسه قیمت پروژه برج لبخند با دیگر پروژه های فعال در شهر تهران

یکی از ویژگی هایی که باعث تمایز پروژه برج لبخند با دیگر پروژه های فعال در شهر تهران شده است قیمت بسیار مناسب واحد های این برج میباشد. در صورتی که قصد داشته باشید که مشابه چنین واحد هایی را در شهر تهران خریداری کنید باید بودجه هنگفتی را کنار بگذارید که پرداخت چنین هزینه هایی برای افرادی که بودجه کافی برای خرید منزل مسکونی را در اختیار ندارند دشوار میباشد. اما قیمت های بسیار مناسب واحد های پروژه برج لبخند باعث شده تا خرید این واحد ها به بودجه کمتری نیاز داشته باشد.