پروژه برج کادوس

کارشناسان این دپارتمان تخصصی آمادگی همکاری در پروژه های بزرگی را در منطقه 22 تهران دارد. پروژه کادوس یکی از بزرگ ترین پروژه ها در منطقه 22 می باشد . 

شاید نتوان پروژه برج کادوس را یکی از بی نظیر ترین پروژه های منطقه ۲۲ نام برد اما میتوان آنرا یکی از کم نظیر ترین برج ها نامید. پروژه برج کادوس از جمله برج های مسکونی است که در بلوار کوهک منطقه ۲۲ واقع شده و جزو برج های فول امکانات محسوب میگردد. اگر بخواهیم از لحاظ ظاهری پروژه برج کادوس را تشریح کنیم باید بگوییم که این برج از برج های با طراحی بسیار شیک و مدرن میباشد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند. این برج ۲۵ طبقه دارد که البته ۱۹ طبقه آن مسکونی است. دو طبقه آن اداری و سه طبقه دیگر نیز پارکینگ میباشد. البته یک طبقه از این برج مسکونی نیز مربوط به لابی آن میشود. ۱۹ طبقه مسکونی پروژه برج کادوس از ۱۰۸ واحد مسکونی برخوردار هستند که این واحد ها نیز همگی در یک متراژ مشخص نیستند و متراژ های گوناگونی برای هر یک از واحد ها در نظر گرفته شده است که میتواند امکان خرید واحد با قیمت مناسب را برای شما فراهم آورد. یکی از ویژگی های منحصر بفرد این برج امکانات بسیار خوب آن است که این امکانات ساکنین را تا حد زیادی از سفرهای غیر ضروری بی نیاز میکند و دیگر نیازی نیست تا بابت هر کار غیر ضروری به بیرون از برج مراجعه نمود.

دسترسی پروژه برج کادوس

در صورتیکه شاغل هستید و یا نیاز دارید تا برای انجام اموری مرتبا به تهران رفت و آمد کنید این برج امکان دسترسی آسان به بزرگراه ها را برای شما فراهم آورده و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید به تهران و دیگر شهر های حومه دسترسی داشته باشید. این برج علاوه بر دسترسی بسیار خوب به دریاچه و پارک چیتگر به بزرگراه های آزادگان، همت و همچنین تهران-کرج دسترسی بسیار خوب و آسانی دارد. متروی چیتگر نیز رفت و آمد های روزانه شما را تا حد زیادی آسانتر و کم هزینه تر خواهد کرد.