پروژه سازه بنای چیتگر

اجرا و ساخت پروژه سازه بنای چیتگر توسط خانه هنرمندان سینما در حال انجام است. این پروژه یک برج 30 طبقه بوده که مشتمل بر 4 طبقه منفی برای استفاده پارکینگ به همراه یک لابی به همراه 25 طبقه مسکونی می باشد.

پروژه سازه بنای چیتگر در هر طبقه دارای 8 واحد می باشد که بر یکدیگر نیز مشرف نمی باشند. این هشت واحد را 2 واحد با متراژ 150 متر در ضلع شمالی برج و 2 واحد با متراژ 107 متر در جنوب برج و 4 واحد با متراژ 128 متر نیز در شرق و غرب برج تشکیل داده است.

امکانات پروژه سازه بنای چیتگر

این برج دارای 3 دستگاه آسانسور نفربر و همچنین 1 دستگاه آسانسور مخصوص باربری می باشد. برای هر طبقه این برج یک لابی در نظر گرفته شده است. 2 پله اضطراری نیز برای پروژه سازه بنای چیتگر در نظر گرفته شده است.

این پروژه در نزدیکی ایستگاه متروی ورداورد قرار گرفته است که می توان آن را مهمترن مزیت این پروژه بزرگ دانست که افرادی که که در این برج ساکن خواهند شد می توانند با استفاده از مترو به کلیه نقاط شهر  به راحتی دسترسی داشته و تردد نمایند.

دسترسی ساده از این برج به بزرگراه هایی مانند بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید حکیم، اتوبان تهران کرج و غیره از مزایای سکونت در این برج می باشد.

پروژه های بزرگی مانند آتی شهر، نگین غرب و شهرک الهیه غرب در نزدیکی پروژه سازه بنای چیتگر واقع شده است که همگی در حال ساخت می باشند.

سازه این برج فلزی و با اتصالات پیچ و مهره می باشد.

تعاونی مسکن سازه بنای چیتگر از جمله تعاونی های با سابقه طولانی و درخشان در زمینه انبوه سازی مسکن می باشد.